Fabrika Temizliği

Üretilen Hizmetler

  • Yangın Sonrası
  • Doğal Afetler Sonrası
  • Tarihi Eserler ve Binalar
  • Deforme ve Korozyona Uğramış Yüzey İşlemleri (Ahşaptan-Metale, Betondan-Kaplamalara)

Kullanılan Teknikler

  • Kumlama ile

Kumlama Tarihi EserKumlama AhşapKumlama Boya

  • Kuru Buz ile

Kuru Buz 1Kuru Buz 2

  • Buhar ile

Buharla Temizlik 1

Buharla Temizlik 2Buharla Temizlik 3

Buharla Temizlik 4

  • Kimyasal ile

Özel üretilmiş Teknik Kimyasallar ve bazen de Bakteriler ile var olan problemler çözülür

 

 Ev temizliklerinde eşyalı veya boş tüm evlerin temizliğini yapmaktadır.. Ev temizliğinde ihtiyaca göre günlük personel temini veya evinizin metrekaresine göre ekipler halinde hizmet vermekteyiz. Ev temizlik uygulamaları ortalama  1 gün içerisinde bitirilmektedir. Temizlik araç ve sarf malzemeleri tarafımızdan temin edilmektedir. Ev temizliğinde kullanılan ürün ve sarf malzemelerimiz organik  ürünlerdir. Temizlik kimyasallarımız Alman Werner&Mertz firmasına ait FROSCH marka ürünlerdir. Ürünlerin tamamı ekolojik olarak çevre dostu ürünlerdir. Ev temizliği Genel Yaşam alanları temizliği, Mutfak Temizliği, Banyo ve WC temizliği, Kapı, cam ve çerçeve temizliği, Zemin Temizliğini kapsamaktadır. Ev temizlik sırasında  düzenli bir şekilde havalandırılmalıdır. Banyo ve WC temizliğine özellikle önem verilmelidir. WC ve banyo temizliği dezenfektan kullanılarak yapılır. Gerekli  görülen yüzeylere buharlı sistemde uygulanabilmektedir. Kapalı dolaplar  havalandırılır. Temizlikte kullanılan bezler ve moplar tek kullanımlıktır. Özel istek hizmet  uygulamaları da yapılmaktadır.  Duvar Silme, Halı ve Koltuk Temizlikleri, Yatak Temizliği, Halı ve Perde temizlikleri de firmamız tarafından yapılan teknik hizmet uygulamalarıdır. Bu uygulamalar ayrı fiyatlandırmaya tabidir.


 

Fabrikalarda üretim bantlarının bulunduğu bölümlerde elektrik ve diğer kablolamalara ait kanalların, tesisat borularının üst ve görünen bölümleri, üretim kazanları üst kısımları, havalandırma kanalları üst bölümleri ile yatay ve düşey zeminler oldukça fazla tozlanmaya ve kirlenmeye maruz kalmaktadır. Bütün bu bölümlerin ve üretim bandındaki makine ve ekipmanların periyodik olarak ince temizliklerinin yapılması uygulamalarını kapsamaktadır.


 

Depo temizliği müşterilerimiz tarafından pek önemsenmiyor olmasına rağmen düzenli olarak yapıldığı takdirde depolanan malzemelerin daha iyi korunmasını ve temizlik sırasında yapılan düzenli istifleme sayesinde depolanan malzemelere daha rahat ulaşılmasınıda sağlamaktadır. Depo temizliği sırasında yanlış istiflemeden kaynaklanan zararların önünede  geçilmektedir.


 

Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, yeni bir işyerine taşınacaksınız. İnşaat sonrası mekanın belli bölümleri veya tamamında inşaat kalıntılarının ortadan kaldırılması ve sonrasında yapılacak temizlik hizmeti ile kullanımınıza hazır hale  getirilmesi hizmetlerini kapsar. Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır. Camlardaki bantlar, harç ve boyalar  özel kimyasal ve cam kazıyıcı aparat yardımıyla temizlenir. Daha sonra camlar özel cam aparatları kullanılarak silinir. Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntıları özel kimyasallarla temizlenir. Mutfak Dolaplarının ve teçhizatlarının temizliği yapılır. WC ve lavaboların ve mevcut fayansların uygun kimyasallarla temizliği yapılır. Mevcut dolapların içi  ve dışının temizliğini yapılır . Son olarak gerekli temizlik kontrolleri yapılır ve proje müşterilerimize teslim edilir.